Yerli ve Milli Sermayeli Yazılım Uygulaması

Türkiye ve Dünyada ilk arttırılmış gerçeklik teknolojisi ile takı alışveriş mobil uygulaması

picture

AVANTAJINIZ

Avantajınız Nedir?

 

Avantajlar

 

İndirim çekleri, garanti, güvenli alışveriş, doğru ürün doğru kişiye ulaşma, cazip fiyat, yüzde yüz müşteri memnuniyeti, satın alma sonrası mutluluk garantisi ve şu şekilde avantajlarınız var.

 

 

Mücevherler İçin Sınırsız Seçenekler

 

Tıkla Takın'da, farklı maden, değerli taşlar ve renk çeşitlemelerinin bulunduğu büyük bir ürün yelpazesinden seçim yapabilirsiniz. Farklı zevk ve stilleri sunduğumuzdan dolayı müşterilerimizin seçim yapabilecekleri çok sayıda alternatif bulunmaktadır.

 

 

Yılların Deneyimi

 

Tıkla Takın, bazısı 100 yılı bulan kuyumcularında yer aldığı, eşsiz tecrübe ve çeşide sahip mağaza ve imalatçılarıda bünyesinde bulundurur.

 

 

Farklı Ödeme Yöntemleri

 

Tıkla Takın, sipariş verme sürecinin olabildiğince pürüzsüz ve rahat olmasını sağlamaya çalışıyor. En uygun olanı seçebilmeniz için size farklı ödeme yöntemleri sağlıyor.

 

 

Etik Güvenilir Bölge

 

Tıkla Takın, bünyesinde yer alan tüm mağaza ve atölyeler ile anlaşma sağlamadan önce kaçınılmaz zorlu süreçlerinden geçirerek  sözleşme imzalar, siz kullanıcılarımızın mağdur olmayacağı ve ödediği bedelin tam karşılığını alacağı bir alışveriş platformu oluşturarak güvenli bölge sağlar.

 

 

Tesettür & Özel Durum

 

Tıkla Takın'da yer alan ve kullanıma açık takıları  kameranız sayesinde üzerinizde gönül rahatlığı ile deneme yapabilirsiniz. Güvenlik gereği kesinlikle kamera kayıtlarınız, albümleriniz veya anlık görseliniz siz paylaşmadıktan sonra asla paylaşılmaz. Paylaşılan mecra ise, sizin istediğiniz ve paylaşımınız doğrultusunda, size ait bir sosyal bağlantı yada size ait iletişim uygulamasıdır. Size ait görüntüler asla Tıkla Takın'a ait sunucularımızda saklanmamaktadır.

 

 

Ücretsiz Hızlı Kargo

 

Tıkla Takın, adresinize sigortalı, hızlı ve ücretsiz bir teslimat sunmaktadır. Siparişinizin güvenli ve kısa sürede size ulaşmasını sağlayacak güvenilir dağıtım şirketleri ile çalışıyoruz.

 

 

Sertifika & Fatura

 

Alınan pırlanta ve mücevherlere ait sertifika & fatura ile alışveriş güvenliğinizi sağlıyoruz. Standart bir takı alışverişinde olduğu gibi yazar kasa fişi yada ürün aldığınız kuyumcu  kartvizitinin arkasında hiçbir hukuki geçerliliği olmayan belge değil ileride yaşanabilecek olumsuzluklara karşı hakkınızı rahat bir şekilde arayabileceğiniz resmi fatura ve sertifikalar ile güvendesiniz.

 

 

Bağımsız Denetim

 

Bünyemizde yer alan mağazalar, bağımsız denetim ekibi tarafından yapay zeka ile oluşturulmuş  bir algoritma düzeni içinde önceden belirlenmeyen mağazaların, yine önceden belirlenmeyen ürünleri hakkında asılsız ihbarlar oluşturmak suretiyle ve/veya  asılsız sipariş oluşturarak, hem ürün hemde mağazayı teftiş ediyor. Bu teftişten mağaza geçerse ürünün maliyeti mağazaya ödeniyor. Şöyle ki,  ilgili ürün örnek vermek gerekir ise bir kolye siparişi verilen ve teslim alınan kolye, ramat yapımı  (eritilerek raporlanması) sonrası olumlu sonuç alınmış ise, eritilen bu takı  başka bir takı için geri dönüştürülüyor. Ayar düşüklüğü veya sahte ürün gibi durumlarda ise ürün ve bağımsız firma raporu, ilgili departmanımız harekete geçirilerek başta Cumhuriyet Savcılığı olmak üzere bildiriliyor ve  hukuki süreç başlıyor. Burada amaç hem düşük fiyat ile haksız rekabeti ortadan kaldırmak hemde fazla kazanç amacı ile sahte yada ayarı düşük ürün satışının önüne geçmek. Ayrıca Tıkla Takın'da  satışı olan tüm ürünler hakkında geri bildirim almak için,  müşteri ilişkileri sürekli hem memnuniyet hemde bilgi amaçlı satışları takip etmektedir.

 

 

Hologram

 

Satışa konu olan takıların, kargo kurallarının sigorta koşullarının ve garanti geçerliliğinin oluşabilmesi için kutulu gönderilmesi ve bu kutunun üzerinde tıkla takın tarafından hologram takılı olması zorunludur.  Müşteri kutuyu ilk açan olduğunu bu holograma bakarak görebilir. Aynı zamanda bu hologram takının mağazadan son kullanıcıya kadar kimse tarafından görülmediği anlamına gelir.