TIKLA TAKIN' A HOŞ GELDİZ

AVANTAJINIZ NEDİR

image17

AVANTAJINIZ NEDİR

Avantajlar 

İndirim çekleri . garanti , güvenli alışveriş , doğru ürün doğru kişiye ulaşma , cazip fiyat , yüzde yüz müşteri memnuniyeti , satın alma sonrası mutluluk garantisi ve şu şekilde avantajlarınız var.


  • Mücevherler için sınırsız seçenekler


Tıkla Takın ‘ da , farklı maden , değerli taşlar ve renk çeşitlemelerinin bulunduğu büyük bir ürün yelpazesinden seçim yapabilirsiniz. Farklı zevk ve stilleri sunduğumuzdan dolayı müşterilerimizin seçim yapabilecekleri çok sayıda alternatif bulunmaktadır. 


  • Yılların Deneyimi


Tıkla Takın ,bazısı 100 yılı bulan kuyumcuların da yer aldığı eşsiz tecrübe ve çeşide sahip , mağaza ve imalatçıları da bünyesinde bulundurur.


  • Farklı Ödeme Yöntemleri


Tıkla Takın sipariş verme sürecinin olabildiğince pürüzsüz ve rahat olmasını sağlamaya çalışıyor. En uygun olanı seçebilmeniz için size farklı ödeme yöntemleri sağlıyor.


  • Etik Güvenilir Bölge


Tıkla Takın  bünyesinde yer alan tüm mağaza ve atölyeler ile anlaşma sağlamadan önce kaçınılmaz zorlu süreçlerinden geçirerek  sözleşme imzalar , siz kullanıcılarımızın mağdur olmayacağı ve ödediği bedelin tam karşılığını alacağı alışveriş platformu oluşturarak güvenli  bölge sağlar.


  • Tesettür & Özel Durum


Tıkla Takın ‘ da yer alan ve kullanıma açık takıları  kameranız sayesinde üzerinizde gönül rahatlığı ile deneme yapabilirsiniz. Güvenlik gereği kesinlikle kamera kayıtlarınız , albümleriniz ve ya anlık görseliniz siz paylaşmadıktan sonra asla paylaşılmaz. Paylaşılan mecra ise siz istediğiniz ve paylaştığınız anda size ait bir sosyal bağlantı yada size ait iletişim uygulamasında paylaşılır. Size ait görüntüler asla Tıkla Takın ‘ a ait sunucularımız da saklanmamaktadır. 


  • Ücretsiz Hızlı Kargo 


Tıkla Takın, adresinize sigortalı, hızlı ve ücretsiz bir teslimat sunmaktadır. Siparişinizin güvenli ve kısa sürede size ulaşmasını sağlayacak güvenilir dağıtım şirketleri ile çalışıyoruz.


  • Sertifika & Fatura


Alınan pırlanta ve mücevherler ait sertifika & fatura ile güvenliğiniz sağlıyoruz. Standart bir takı alışverişinde olduğu gibi yazar kasa fişi yada ürün aldığınız kuyumcu  kartvizitinin arkasında hiçbir hukuki geçerliliği olmayan belge değil ileride yaşanabilecek olumsuzluklara karşı hakkınızı rahat bir şekil de arayabileceğiniz resmi fatura ve sertifikalar  ile güvendesiniz. 


  • Bağımsız DENETİM


Bünyemizde yer alan mağazalar  , bağımsız denetim ekibi  tarafından yapay zeka ile oluşturulmuş  bir algoritma düzeni içinde önceden belirlenmeyen mağazaların yine  önceden belirlenmeyen ürünleri hakkında asılsız  ihbarlar oluşturmak suretiyle ve/veya  asılsız sipariş oluşturarak hem ürün hem de mağazayı   teftiş ediyor,  bu teftişten mağaza geçerse ürünün maliyeti mağazaya ödeniyor , şöyle ki  ilgili ürün örnek vermek gerekir ise kolye olsun siparişi verilen ve teslim alınan kolye  ramat yapılarak  (eritilerek raporlanması) sonrası olumlu sonuç alınmış ise, eritilen bu takı  başka bir takı için geri dönüştürülüyor. Ayar düşüklüğü ve ya sahte ürün gibi  durumlarda ise  , ürün ve bağımsız firma raporu ilgili departmanımız harekete geçirilerek başta Cumhuriyet savcılığı olmak üzere bildiriliyor ve  hukuki süreç başlıyor. Burada amaç hem düşük fiyat ile haksız rekabeti ortadan kaldırmak hem de fazla kazanç amacı ile  sahte yada ayarı düşük ürün satışının önüne geçmek. Ayrıca Tıkla Takın da  satışı olan tüm ürünler hakkında geri bildirim almak için,  müşteri ilişkileri sürekli  hem memnuniyet hem de bilgi amaçlı satışları takip etmektedir.


  • Hologram


Satışa konu olan takılar kargo kurallarının , sigorta koşullarının ve garanti geçerliliğinin oluşabilmesi için kutulu gönderilmesi ve bu kutunun üzerinde tıkla takın tarafından hologram takılı olması zorunludur.  Müşteri  kutuyu ilk açan olduğunu bu holograma bakarak görebilir. Aynı zamanda bu hologram takının mağazadan son kullanıcıya kadar kimse tarafından görülmediği anlamına gelir.