Yerli ve Milli Sermayeli Yazılım Uygulaması

Türkiye ve Dünyada ilk arttırılmış gerçeklik teknolojisi ile takı alışveriş mobil uygulaması

picture

BİZ

Biz;

 

 

Türkiye’nin 81 ilinin ve yaklaşık 920'ye yakın ilçesinde bulunan 45.000'den fazla kuyumcu mağazası ve 5.000'den fazla kuyumcu imalatçısının oluşturduğu bir takı aksesuar ağının buluşma noktası olma amacı ile  2018 yılında yola çıktık.

 

Bünyemizde siz kıymetli kullanıcılarımıza en iyi hizmeti verebilecek bir asrı deviren mağazalar ile çiçeği burnunda yenilikçi ve modern takılardan oluşan kreasyonları bünyesinde barındıran mağazaları, tek bir platformda bir araya getirerek sizlere en yakışanı, en hızlı şekilde ve en uygun fiyat ile buluşturmayı hedefleyen bir yapı oluşurduk.

 

Çıkmış olduğumuz bu yolda Tıkla Takın, bize değer katan İstanbul Ticaret Odasına Ait Bilgi Ticarileştirme Merkezi ( https://btm.istanbul/ )bünyesinde bulunan  kuluçka merkezinde Girişimci Kamp Projesinde  Doğmuş, sonrasında Kuluçka Programı'nın ilk yarısını tamamlamış ve siz kullanıcılarımıza ulaşmamızı sağlamıştır.

 

Küçük yada büyük demeden bünyemizde bulunan  firmalarını, hem yurt içinde hem yurt dışında faaliyetlerini 1. sınıf işçilik ve 1. sınıf hizmet ile pazarlamalarını ve sektörün mükemmel bir şekilde  gelişmesine yardımcı olması adına bu yapıyı oluşturarak, hem Türkiye'de hem globalde bir mobil uygulama üzerinden takı beğenip bu takıyı AR (Artırılmış Gerçeklik) teknolojisi ile üzerinde deneyerek çeşitli ödeme seçenekleri ile  alma imkanı sağlayan ilk ve tek firma olarak adını hem yerelde hem globalde yer alan sektör aktörlerinin arasına kaydetmiştir.

 

Tıkla Takın olarak, dürüstlük ve güvene yönelik kurumsal değerler doğrultusunda, hem profesyonel hemde etkili olarak müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için yorulmadan çalışıyoruz. Tıkla Takın, günümüzün küresel tüketicilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için, son teknolojiyi kullanarak müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet sunmak adına dünya çapında kuyumculuk alanında AR (Artırılmış Gerçeklik) Teknolojisi ile yeni bir E-Ticaret platformunu geliştirmiştir.