TIKLA TAKIN' A HOŞ GELDİZ

Biz

image8

Biz

 

Türkiye’nin 81 ilinin ve yaklaşık 920 ye yakın ilçesinde bulunan 45.000 den fazla kuyumcu mağazası ve 5.000 den fazla kuyumcu imalatçısının oluşturduğu bir takı aksesuar ağının buluşma noktası olma amacı ile 2 yıl önce 2018 yılında yola çıktık. 


Bünyemizde siz kıymetli kullanıcılarımıza en iyi hizmeti verebilecek 100 yılı ( bir asır ) deviren mağazalar ile çiçeği burnunda yenilikçi ve modern takılardan oluşan kreasyonları bünyesinde barındıran mağazaları tek bir platformda bir araya getirerek sizlere en yakışanı , en hızlı şekilde ve en uygun fiyat ile buluşturmayı hedefleyen bir yapı oluşurduk.


Çıkmış olduğumuz bu yolda bize değer katan İstanbul Ticaret Odasına Ait  Bilgi Ticarileştirme Merkezi ( https://btm.istanbul/  )bünyesinde bulunan  kuluçka merkezinde Girişimci Kamp Projesinde  Doğmuş , Sonrasında Kuluçka Programının ilk yarısını tamamlamış ve siz kullanıcılarımıza ulaşmamızı sağlamıştır. 


Küçük yada büyük demeden bünyemizde bulunan  firmalarını hem yurt içinde hem yurt dışında faaliyetlerini 1. Sınıf işçilik ve 1. Sınıf hizmet ile pazarlamalarını ve sektörün mükemmel bir şekilde  gelişmesine yardımcı olması adına bu yapıyı oluşturarak hem Türkiye’de hem globalde  bir mobil uygulama üzerinden takı beğenip bu takıyı AR (Arttırılmış Gerçeklik)  teknolojisi ile üzerinde deneyerek çeşitli ödeme seçenekleri ile  alma imkanı sağlayan ilk ve tek firma olarak adını hem yerele hem globalde yer alan sektör aktörlerinin arasına kaydetmiştir.


Tıkla Takın olarak, dürüstlük ve güvene yönelik kurumsal değerler doğrultusunda hem profesyonel hem de etkili olarak müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için yorulmadan çalışıyoruz. Tıkla Takın , günümüzün küresel tüketicilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için, son teknolojiyi kullanarak müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet sunmak adına dünya çapında kuyumculuk alanında AR (Arttırılmış Gerçeklik) teknolojisi ile yeni bir E-Ticaret platformunu geliştirmiştir.