Yerli ve Milli Sermayeli Yazılım Uygulaması

Türkiye ve Dünyada ilk arttırılmış gerçeklik teknolojisi ile takı alışveriş mobil uygulaması

picture

BİZE NASIL GÜVENİRSİNİZ

Bize Nasıl Güvenirsiniz

 

Şirket başlangıçta yasal nedenlerden ötürü bağımsız kurulmuş olmasına rağmen olgunlaşma süreci ; İstanbul ticaret odasına ait Fulya Mahallesi Yeşilçimen Sokak Polat Tower Bağımsız Bölüm 430, 34394 Şişli/İstanbul Ana kampüs'te yer alan Bilgi Ticarileştirme Merkezi içinde BTM Kamp programına alınmış, uzmanların iş birli ile  şekillenmiş ve şu anki halini almıştır. An itibariyle Kuluçka programında sektörün içinden uzmanlar gözetiminde aktif şekilde büyümektedir.

 

Resmi kurumun içinde bir girişim olarak yola çıkmış, şu an için artık tam aktif bir firma olma yolunda istenilen noktalara gelmiştir.

 

Ticaret kanunu, borçlar kanunu dahil tüm yasalara uygun şekilde işletilerek, hem kullanıcıların hem mağazalar arasında haksız rekabet olmaksızın alışveriş yapması konusunda gerekli tüm tedbirleri almıştır.

 

Elektronik ticarette yeni bir çağı başlatan Arttırılmış Gerçeklik Teknolojisini'de içinde barındıran bir platform kurarak alışverişe eğlencede katarak kullanıcılarına yeni bir deneyim kazandırma imkanı sunmuştur.

 

Uygulamanın içinde satış yapan mağazalar ise resmi makamlarca yetkinlik almış tüm yasal prosedürleri taşımalarının yanı sıra, reel pazarda perakende yada toptan satış yapan mağaza ve atölyeden oluşmaktadır. Sistemde kayıtlı her mağaza ciddi teminatlar ve prosedürler eşliğinde çalışma imkanı tanınmaktadır.

 

Satılan ürünler sürekli denetleme servisleri tarafından kontrol altında tutulan uzmanların takibi ile satışı oluşmaktadır.

 

Sadece değerli takı  ve aksesuar satan, mağaza ve atölyeleri bünyesinde bulunduran, uzmanlık alanı sadece takı olan, Türkiye'de ilk ve tek kuyumcu mağazaları üzerine çalışan,  e-ticaret mobil uygulaması olma özelliğini taşımaktadır. 

 

Daha detaylı bilgi için DENETİM – GÜVENLİK bölümüne göz gezdirebilirsiniz.