TIKLA TAKIN' A HOŞ GELDİZ

Denetim & Güvenlik

image24

Denetim & Güvenlik

  

Denetim & Güvenlik


Mücevher konusu hassas bir konu Tıkla takın anlaşmalı olduğu bağımsız altın , gümüş ve pırlanta eksperlerine çalışmaktadır. Çalışan her mağazanın rastgele belirlediği ürünleri müşteri adına sipariş vererek inceleme yapmakta olumsuz bir durum olduğu durumda ilgili mağazayı kapatarak durumu cumhuriyet savcılığına taşımakta ve ilgili mağazadan yapılan tüm satışları durdurarak daha önceden satılmış ürünler ile ilgili rapor heyeti oluşturan bir yapı içinde kurul muştur. 


Ve ayrıca ;


Sertifika & Fatura


Alınan pırlanta ve mücevherler ait sertifika & fatura ile güvenliğiniz sağlıyoruz. Standart bir takı alışverişinde olduğu gibi yazar kasa fişi yada ürün aldığınız kuyumcu kartvizitinin arkasında hiçbir hukuki geçerliliği olmayan belge değil ileride yaşanabilecek olumsuzluklara karşı hakkınızı rahat bir şekil de arayabileceğiniz resmi fatura ve sertifikalar ile güvendesiniz. 


 

Bağımsız DENETİM


Bünyemizde yer alan mağazalar  , bağımsız denetim ekibi  tarafından yapay zeka ile oluşturulmuş  bir algoritma düzeni içinde önceden belirlenmeyen mağazaların yine  önceden belirlenmeyen ürünleri hakkında asılsız  ihbarlar oluşturmak suretiyle ve/veya  asılsız sipariş oluşturarak hem ürün hem de mağazayı   teftiş ediyor,  bu teftişten mağaza geçerse ürünün maliyeti mağazaya ödeniyor , şöyle ki  ilgili ürün örnek vermek gerekir ise kolye olsun siparişi verilen ve teslim alınan kolye  ramat yapılarak  (eritilerek raporlanması) sonrası olumlu sonuç alınmış ise, eritilen bu takı  başka bir takı için geri dönüştürülüyor. Ayar düşüklüğü ve ya sahte ürün gibi  durumlarda ise  , ürün ve bağımsız firma raporu ilgili departmanımız harekete geçirilerek başta Cumhuriyet savcılığı olmak üzere bildiriliyor ve  hukuki süreç başlıyor. Burada amaç hem düşük fiyat ile haksız rekabeti ortadan kaldırmak hem de fazla kazanç amacı ile  sahte yada ayarı düşük ürün satışının önüne geçmek. Ayrıca Tıkla Takın da  satışı olan tüm ürünler hakkında geri bildirim almak için,  müşteri ilişkileri sürekli  hem memnuniyet hem de bilgi amaçlı satışları takip etmektedir.


Hologram


Satışa konu olan takılar kargo kurallarının , sigorta koşullarının ve garanti geçerliliğinin oluşabilmesi için kutulu gönderilmesi ve bu kutunun üzerinde tıkla takın tarafından hologram takılı olması zorunludur.  Müşteri  kutuyu ilk açan olduğunu bu holograma bakarak görebilir. Aynı zamanda bu hologram takının mağazadan son kullanıcıya kadar kimse tarafından görülmediği anlamına gelir.


Ek olarak


Bütün bu tedbirler belirsiz sürelerde rutin dışı yapılmaktadır. Sadece özel günlerde rutinin  denetim yapılmaktadır. 

Bazı denetimler direk mağazaya ve imalathaneye gidilerek yerinde yapılmaktadır. Tıkla Takın’ da mağaza açmak için her mağaza resmi makamlardan alınmış ve mücevher satma belgesi güncel şekilde olmak zorunda ve ayrıca Tıkla Takın  sanal mağazası olan her mağazanın  reelde de en az bir mağazası yada imalathanesi bulunması şartı vardır.