Yerli ve Milli Sermayeli Yazılım Uygulaması

Türkiye ve Dünyada ilk arttırılmış gerçeklik teknolojisi ile takı alışveriş mobil uygulaması

picture

FİYAT DEĞER POLİTİKASI

Fiyat Değer Politikası

 

Mağazaların sunmuş olduğu tüm ürünlerin fiyatlandırılması, altın, gümüş, platin, elmas, pırlanta ve diğer değerli taşlar ile metaller doğrudan merkez bankası kurlarına entegre şekilde çalışmakta olup, en ufak kur değişimi gerçekleştiği durumlarda bile  müşterilere  olumlu olarak yansıtılmak üzerine çalışmaktadır.

 

Gerek iç gerek ise dış entegrasyon (alt yapı çalışması, yazılım güncellemesİ, merkez bankasında ve sunuculara bağlanma sorunu gibi) hatalarından kaynaklı ilan fiyatlandırması yada alışveriş esnasında sayfalar arası yazılım hatalarından gerçekleşebilecek fiyat yanlışlıklarından ötürü Tıkla Takın, siparişi haksız kazanç maddesinden ötürü iptal etme hakkına sahiptir. Fakat bu hata %1 den fazla olmamak şartı ile müşteri lehinde ise kabul görülmektedir. Fakat müşteri aleyhinde bir şaşma söz konusu ise ürün müşteriye sorulmak şartı ile iptal edilmektedir.

 

Siparişe konu olan ürün alım işlemi gerçekleşmiş fakat iade yada kargodan geri gelmesi gibi bir durum ile karşı karşıya kalması durumunda, kur farkı sebebi ile ürün iade - iptal konusuna girer ve mağazaya doğabilecek zararlar müşteriden mahsup edilir kalan ödemesi şartnameye göre yapılır.

 

Asılsız sipariş ve haksız rekabet oluşmaması nedeni ile zarar oluşturma amaçlı yaşanabilecek spekülasyonlardan kaçınmak için yukarıda bahsi geçen hususların geçerliliğini müşteri peşinen kabul eder.