Yerli ve Milli Sermayeli Yazılım Uygulaması

Türkiye ve Dünyada ilk arttırılmış gerçeklik teknolojisi ile takı alışveriş mobil uygulaması

picture

GİZLİLİK POLİTİKASI

Gizlilik Ve Güvenlik Politikamız

 

Tıkla takın, öncelikle müşterilerine daha güvenli bir sanal alışveriş ortamı sağlamayı ilke edinmiş bir firma olarak, aşağıdaki gizlilik kurallarına uyulmasını şart koşar.

 

E-posta adresiniz hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklanmayacak ve kullanılmayacak olup, belirli zamanlarda www.tiklatakin.com ile ilgili tanıtım ve bilgilendirmelerde kullanılacaktır.

 

Bize verdiğiniz kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer müşteriler, kişiler ya da tüzel kişilikler ile paylaşılmayacaktır.

 

Tıkla takın , kredi kartı bilgilerinizi siz istemedikçe hiçbir şekilde saklamamakla birlikte, bu tür bilgileri hiçbir zaman sizden istemeyecektir. Bu  bilgiler sadece ödeme sayfasında, bankadan ödeme onayı alımında kullanılacaktır. Kredi kartı bilgileri, yüksek güvenlik şartları altında ilgili bankalara ikili bağlantılarla iletilecektir.

 

Tıkla takın, 4077 sayılı ve 6502 sayılı “Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun” hükümlerini eksiksiz olarak yerine getirmeyi taahhüt eder.

 

 

Güvenlik Politikamız:

 

Sitemizde kredi kartı işlemleri için, haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmıştır.

 

Tıkla takın’a bağlanarak alışveriş yapılan cihazınızın IP adresleri, herhangi bir sahtecilik durumunda yasal mercilere iletilmek üzere kayıt altına alınmaktadır.

 

 

Web Sitesi-Banka Haberleşme Güvenliği:

 

Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, bankanın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir.

 

 

Uygulama  İçi Veri Güvenliği:

 

Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis eden banka haricinde hiçbir kişi, kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşılamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.

 

Tıkla takın app‘yi kullandığınızda, yukarıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olmaktasınız.