Yerli ve Milli Sermayeli Yazılım Uygulaması

Türkiye ve Dünyada ilk arttırılmış gerçeklik teknolojisi ile takı alışveriş mobil uygulaması

picture

KARGO

Kargo Teslimat Adresinde Beni Bulamazsa Ne Olur?

 

Çalıştığımız kargo firmaları teslimat için iki kez adresinize gelirler. İki ziyarette de teslimat adresinde kimseye ulaşamazlarsa kapıya bir pusula bırakırlar. Bu pusula üzerinde size teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefonu bulunur. Kargo şubesi paketinizi 3 gün boyunca şubede bekletir ve size ulaşamadığı takdirde siparişinizi geri gönderir. Siparişiniz, Tıkla Takın merkez adresine teslim edildikten sonraki 1 iş günü içerisinde ücret iadesi yapılır. Ücret iadesinde  zorunlu kesintiler (gönderi kargo ücreti, geri iade kargo ücreti, faturadan kaynaklı vergİ, vs.) mecburidir. Detaylı bilgi almak için, İADE-İPTAL VE DEĞİŞİM bölümünü okuyabilirsiniz. Bankanızın bu tutarı kart veya banka hesabınıza yansıtma süresi ise bankanızın işlem sürecine göre değişkenlik gösterir.

 

Adresinizde bulunamadığınız için kargonuzu teslim alamadığınızda, kargo şubenize pusuladaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilir ve teslimatla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 

Ayrıca, Tıkla Takın uygulaması üzerinden kargo takip numaranız ile, ilgili kargonun resmi sayfasından takip edebilir yada müşteri hizmetlerinden sipariş numarası ile bilgi alabilirsiniz.

 

Kargo adresi ile fatura adresi aynı olmak zorunda değil, böylelikle bu bir hediye ise mutlu ettiğiniz şanslı kişi aldığınız hediyenin fiyatını bilemez.