TIKLA TAKIN' A HOŞ GELDİZ

Partner Mağazalarımız

image23

Partner Mağazalarımız

Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde 81 ilde yer alan 45 bin kuyumcu  mağazası  ve 5 bin üretim atölyesi hedefi ile şimdilik listede yer alan mağaza ve atölyeler ile çalışmaktayız. 


Partnerlerimiz;


*****A.Ş.  ___/___/2020  Kayıt Tarihi


  • Not: Güvenlik ve haksız rekabet oluşturmaması adına bu liste __.__.2020 tarihinde kamuoyu na ve siz kullanıcılarımıza sunulacaktır.


Tıkla Takın sisteminde mağazanız kayıtlı olduğunuz halde listede ismini göremiyorsanız, bu liste her ayın son günü gece yarısı saat 23:00 ile 23:59 saatleri arası   yenilenmektedir. Resmi tatil günlerinde ise ilk mesai günü gecesi yarısı saat 23:00 ile 23:59 saatleri arası   yenilenmektedir.


Sisteme kayıt olmak ve mağaza açmak için müşteri hizmetleri ile bağlantı kurabilirsiniz. Veya iletişim bölümünde yer alan iletişim formunu doldurarak mağaza açılış konusunu seçerek göndermeniz  yeterli olacaktır ,  mağaza hizmetleri yetkililerimiz tarafından en kısa sürede bilgilen dirileceksiniz, bu süre 2 iş gününü geçmeyecektir.. 


  • Not: Tıkla Takın da sanal mağaza açmak için reelde kuyumcu mağazası ve/ veya gümüş takı  mağazası yada bu sektöre ait imalathaneye (atölyeye)  sahip olmanız ve firma yetkilisi olmanız gerekmektedir. Aksi halde başvurunuz değerlendirilmeyecektir.