Yerli ve Milli Sermayeli Yazılım Uygulaması

Türkiye ve Dünyada ilk arttırılmış gerçeklik teknolojisi ile takı alışveriş mobil uygulaması

picture

PARTNER MAĞAZALARIMIZ

Partner Mağazalarımız

 

Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde 81 ilde yer alan 45 bin kuyumcu mağazası , 150 bin gümüş mağazası ve 5 bin üretim atölyesi hedefi ile şimdilik listede yer alan mağaza ve atölyeler ile çalışmaktayız.

 

 

Partnerlerimiz;

 

*****A.Ş.  ___/___/2021  Kayıt Tarihi

 

Not: Güvenlik ve haksız rekabet oluşturmaması adına bu liste __.__.2021 tarihinde kamuoyuna ve siz kullanıcılarımıza sunulacaktır.

Ayrıca partner mağazalarımızı www.tiklatakin.com adresinde yer alan partner mağazalar bölümünden de ulaşabilirsiniz.

Tıkla Takın sisteminde mağazanız kayıtlı olduğunuz halde listede ismini göremiyorsanız, bu liste her ayın son günü gece yarısı saat 23:00 ile 23:59 saatleri arası yenilenmektedir. Resmi tatil günlerinde ise ilk mesai günü gecesi yarısı saat 23:00 ile 23:59 saatleri arası yenilenmektedir.

 

Sisteme kayıt olmak ve mağaza açmak için, müşteri hizmetleri ile bağlantı kurabilirsiniz. Veya iletişim bölümünde yer alan iletişim formunu doldurarak, mağaza açılış konusunu seçip göndermeniz  yeterli olacaktır, mağaza hizmetleri yetkililerimiz tarafından en kısa sürede bilgilendirileceksiniz. Bu süre 2 iş gününü geçmeyecektir..

 

Not: Tıkla Takın'da sanal mağaza açmak için, reelde kuyumcu mağazası ve/ veya gümüş takı  mağazası yada bu sektöre ait imalathaneye (atölyeye) sahip olmanız ve firma yetkilisi olmanız gerekmektedir. Aksi halde başvurunuz değerlendirilmeyecektir.