TIKLA TAKIN' A HOŞ GELDİZ

TESLİMAT SÜRECİ

image17

TESLİMAT SÜRECİ


· Tıkla Takın ‘ dan aldığınız tüm ürünlerde yurtiçine gönderilen kargolar ücretsizdir.


· Tüm kargolarınız siz teslim alana kadar Tıkla Takın ‘ın güvencesi ve sorumluluğu altındadır.


· Tüm kargolarınız sigortalı olarak size ulaştırılmaktadır.


· Hava şartları, taşıma şirketinden kaynaklanan sorunlar ya da alıcının adreste olmaması gibi mücbir sebeplerden ortaya çıkan olumsuzluklardan ve gecikmelerden dolayı Tıkla Takın sorumlu değildir.


· Satın aldığınız ürün, sipariş sırasında belirteceğiniz özel notlarınız doğrultusunda size özel olarak hazırlanır.


· Pırlantalı Mücevheriniz özel hediye kutusunda, ürün sertifikası, irsaliye belgesi, hediye notuyla birlikte özel çantasında, belirteceğiniz adrese güvenli olarak teslim edilir.


· Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek, faturanızın kendinize, hediyenizin ise sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.


· Siparişinizin kargo firmasına kaç gün içinde teslim edileceği, satın aldığınız ürüne göre değişmektedir. (Stokta olan ürünler için 1-3 iş günü, üretilmesi gereken ürünler için üretim süresi 3-5 iş günü, özel üretim olan siparişleriniz için 8-10 iş günü)


· Özel olarak üretilen siparişlerinizde, gerçekleştirilen üretim sonucunda -+%10 Gramaj Farkı doğabilmekte olup, olası daha yüksek oranlarda fiyat farkı talep/iade edilebilmektedir. 


· HAVALE veya EFT ile yapılan siparişlerde, sipariş tutarı 3 iş günü içerisinde ödeme seçeneklerinde bulunan Tıkla Takın Perakende hesaplarına gönderilmez ise siparişleriniz 3 iş günü sonunda iptal edilmiş sayılacaktır


· Hazırlanan siparişler, kargo firmasına bağlı olarak  Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir.


· Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.


· Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ile bilgilen dirilirsiniz. Kargo Takip numaraları 24 saat içinde  satın alan kişiye mail olarak gönderilmekte ve/veya Tıkla Takın uygulamasında yer alan sipariş takip sayfasında görüntülenmektedir.


· Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi Tıkla Takın merkez adresine geri getirir.


· Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında kontrol ediniz. ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Tıkla Takın müşteri hizmetleri yetkilisine destek@tiklatakin.com mail adresini kullanarak , iletişim formundan bildirim yaparak veya doğrudan arayarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. 


· Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmektesiniz.


· Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formu'nu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.