Yerli ve Milli Sermayeli Yazılım Uygulaması

Türkiye ve Dünyada ilk arttırılmış gerçeklik teknolojisi ile takı alışveriş mobil uygulaması

picture

TESLİMAT SÜRECİ

Teslimat Süreci

 

 

· Tıkla Takın'dan aldığınız tüm ürünlerde, yurtiçine gönderilen kargolar ücretsizdir.

 

· Tüm kargolarınız, siz teslim alana kadar Tıkla Takın'ın güvencesi ve sorumluluğu altındadır.

 

· Tüm kargolarınız, sigortalı olarak size ulaştırılmaktadır.

 

· Hava şartları, taşıma şirketinden kaynaklanan sorunlar ya da alıcının adreste olmaması gibi mücbir sebeplerden ortaya çıkan olumsuzluklardan ve gecikmelerden, Tıkla Takın sorumlu değildir.

 

· Satın aldığınız ürün, sipariş sırasında belirteceğiniz özel notlarınız doğrultusunda size özel olarak hazırlanır.

 

· Pırlantalı mücevheriniz özel hediye kutusunda, ürün sertifikası, irsaliye belgesi, hediye notuyla birlikte özel çantasında, belirteceğiniz adrese güvenli olarak teslim edilir.

 

· Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek, faturanızın kendinize, hediyenizin ise sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

 

· Siparişinizin kargo firmasına kaç gün içinde teslim edileceği, satın aldığınız ürüne göre değişmektedir. (Stokta olan ürünler için 1-3 iş günü, üretilmesi gereken ürünler için üretim süresi 3-5 iş günü, özel üretim olan siparişleriniz için 8-10 iş günü) Not:  Özel olarak üretilen siparişlerinizde, gerçekleştirilen üretim sonucunda -+%10 Gramaj farkı doğabilmekte olup, olası daha yüksek oranlarda fiyat farkı talep/iade edilebilmektedir.

 

· Havale veya EFT ile yapılan siparişlerde, sipariş tutarı 3 iş günü içerisinde ödeme seçeneklerinde bulunan Tıkla Takın perakende hesaplarına gönderilmez ise, siparişleriniz 3 iş günü sonunda iptal edilmiş sayılacaktır.

 

· Hazırlanan siparişler, kargo firmasına bağlı olarak  Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir.

 

· Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.

 

· Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ile bilgilen dirilirsiniz. Kargo Takip Numaraları 24 saat içinde satın alan kişiye mail olarak gönderilmekte ve/veya Tıkla Takın uygulamasında yer alan Sipariş Takip sayfasında görüntülenmektedir.

 

· Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi Tıkla Takın merkez adresine geri getirir.

 

· Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Tıkla Takın Müşteri Hizmetleri yetkilisine destek@tiklatakin.com mail adresini kullanarak, iletişim formundan bildirim yaparak veya doğrudan arayarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır.

 

· Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmektesiniz.

 

· Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için İletişim Formu'nu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.