Yerli ve Milli Sermayeli Yazılım Uygulaması

Türkiye ve Dünyada ilk arttırılmış gerçeklik teknolojisi ile takı alışveriş mobil uygulaması

picture

UYGULAMA KULLANIM KOŞULLARI

Uygulama Kullanım Koşullarımız

 

Tıkla Takın‘da alışveriş yapmak için siteye üye olmak zorunda değilsiniz. Fakat  kampanyalarımızdan yararlanabilmeniz ve sonraki alışverişlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için üye olmanızı tavsiye ediyoruz. Üye olmak son derece kolay ve ücretsizdir. Ayrıca yorum yapmak , puan vermek ve sipariş ettiğiniz ürünlerin takibi açısından üye olmak avantajlıdır. Ve ayrıca favori ürünlerinizi takip edebilir, fiyatlardan ve sürprizlerden siz ve sevdikleriniz için her an haberdar olabilirsiniz.

 

18 yaşından küçükler Tıkla Takın‘da alışveriş yapamazlar.

 

Tıkla Takın‘da satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları ve satış koşulları, yalnızca Tıkla Takın ‘da geçerlidir.

 

Tıkla Takın ‘da yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Tıkla Takın‘da, fiyatı, kapsam ve özellikleri hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

 

Tıkla Takın‘da, kendisinin belirlediği güvenlik kriterleri ile yaptığı inceleme sonucu, siparişe konu kredi kartı ve diğer ödeme araçlarıyla ilgili sahtecilik şüphesinde siparişi iptal etme ya da sipariş sahibiyle iletişime geçerek, işlem güvenliğinin sağlanması için ek bilgiler talep etme hakkını saklı tutar. Yapılan güvenlik incelemesi sonucu elde edilen bulguları, sipariş sahibi ile paylaşma zorunluluğu bulunmamaktadır.

 

Tıkla Takın‘da alışveriş yaptığınızda, bunun kişisel kullanım amaçlı bir alışveriş olduğunu, yeniden satış amaçlı olmadığını kabul etmiş olmaktasınız.

 

Tıkla Takın‘da yayınlanan hiçbir metin ya da görsel izinsiz olarak kullanılamaz.

 

Havale/EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin banka hesaplarımızda görüldüğü tarihtir.

 

Havale/EFT siparişlerinde, ürünler için 3 iş günü içinde ödemesi gerçekleştirilmeyen veya ödemenin gerçekleştirildiği Tıkla Takın‘da bildirilmeyen siparişler iptal edilir.

 

Tıkla Takın‘da yer alan mağazalar satışa sunduğu binlerce ürünün hepsini stoğunda tutmamaktadır. Sipariş edilen ürünler, gerekli görüldüğü durumlarda üretilmektedir. Ancak çeşitli sebeplerle, sipariş verilen ve stokta olmayan ürünlerin üretimi mümkün olmayabilir. Bu durumda siparişi veren kişi, e-posta ya da telefon aracılığıyla bilgilendirilir ve ürün için alınan tüm tutar, sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse banka hesabına iade edilir.

 

Tıkla Takın‘da siparişi verilen ürünlerin bazıları el işçiliğiyle sonradan üretildiğinden, ürünlerin karat ve gramlarında farklılık oluşabilmektedir. Yüzüklerin, belirteceğiniz yüzük ölçüsüne göre ayarlanıyor olması da altın gramında farklılıklar oluşturabilmektedir. Bu farklılık -+%10 aralığındadır. Burada doğacak fark müşteriden talep edilir yada fark kadar ödeme kanalına iade edilir.

 

Tıkla Takın‘da uygulamasında alışveriş yaptığınızda, yukarıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olmaktasınız.